Times for Next Show

 

 

ARENA 1 Jillie Rogers        
DI Introductory Test B (2016)        
17 10.00 Donna Leonard Lady Hacklim
29 10.07 Mairead Ryan Longford rocky
38 10.14 Jennifer Haverty Greenlawn Paris
39 10.21 Lilly Donohoe Bawdsey daybreak
41 10.28 Elizabeth Myers Milly
DI Introductory Test C (2017)        
42 10.35 Henry Myers Clonshire Venture
TB DI Preliminary P4 (2016)        
24 10.42 Eimear Ambrose Shannon Gemini
DI Preliminary P6 (2021) Short Arena        
2 10.55 Martha Buckley Hollys Adventures
12 11.02 Aedín Morahan Erne Valley Áine
13 11.09 Sophia Moran Monaghanstown Sonny
14 11.16 Noirín Taylor Attyrory Dixie
16 11.23 Rebecca Hayes Hash Brown
17 11.30 Donna Leonard Lady Hacklim
25 11.37 Mary Ambrose Close call
37 11.44 Tom Dillon Dungar High Ho
40 11.51 Tracey Quinn Rosnakill Black Beauty Girl
43 11.58 John Myers Mister Blue Chip
34 12.05 Melanie Mackey L’Glamourdance
BREAK and ARENA CHANGE        
BD Preliminary 17A (2017)        
8 12.30 Lauren McGrath Miss Bailey Byrnes
9 12.37 Louise O’Connor Jester du Carel
11 12.44 Sarah Sherlock Blackfort View
16 12.51 Rebecca Hayes Hash Brown
BD Novice 37A (2017)        
3 1.10 Anthony Quigley Miss Murphy
4 1.17 Katherine Bennett Lord Ghyvan
19 1.24 Owen Smyth Dark Knight
9 1.31 Louise O’Connor Jester du Carel
BD Elementary 43 (2006)        
6 1.40 Grainne Murphy Hogareno SB
36 1.47 Ana Hughes Ballycahane Billy
7 1.54 Bethany Mackey Kalahari
21 2.01 Lucy Cusack Kontador
30 2.08 Shirley Mullins Gortfree Rebel
35 2.15 Ana Hughes Sligo Dark Knight
5 2.22 Grainne Murphy Jejum AR
DI Medium M65 (2021)        
35 2.30 Ana Hughes Sligo Dark Knight
         
ARENA 2 Viva Tasney        
DI Preliminary P15 (2012)        
14 10.00 Noirín Taylor Attyrory Dixie
25 10.07 Mary Ambrose Close call
34 10.14 Melanie Mackey L’Glamourdance
37 10.21 Tom Dillon Dungar High Ho
40 10.28 Tracey Quinn Rosnakill Black Beauty Girl
BREAK and ARENA CHANGE        
DI Preliminary P6 (2021) Long Arena        
1 10.45 Susan Humphreys One Station Diamond
8 10.52 Lauren McGrath Miss Bailey Byrnes
18 10.59 Mella Holohan Clonshire Sirus
26 11.06 Abbie O’Sullivan Clonshire Darcy
40 11.13 Tracey Quinn Rosnakill Black Beauty Girl
DI Novice N24 (2012)        
5 11.30 Grainne Murphy Jejum AR
3 11.37 Anthony Quigley Miss Murphy
33 11.44 Katie Zubeyko Roulette
21 11.51 Lucy Cusack Kontador
19 11.58 Owen Smyth Dark Knight
31 12.05 Rosemary Nesbitt Mougins
6 12.12 Grainne Murphy Hogareno SB
BREAK        
FEI Intermediate I (2009/2022)        
28 12.40 Sue Smallman Gloriant H
FEI Intermediate II (2009/2022)        
15 12.50 Hilary Cavanagh Cordobes XXXVI
DI Advanced A100 (2021)        
10 1.00 Martin Mullane Griseldo
23 1.10 Lucy Cusack Gavelle Ter Kwincke
FEI Prix St George (2009/2022)        
28 1.20 Sue Smallman Gloriant H
BD Elementary 55 (2019)        
7 1.30 Bethany Mackey Kalahari
30 1.37 Shirley Mullins Gortfree Rebel
DI Advanced Medium AM90 (2021)        
32 1.45 Michelle Marshall Cuki
         
 
Agree